Eliminator

Eliminator to obecnie najlepszy system hydroizolacji obiektów inżynierskich stosowany zarówno do ochrony obiektów inżynierskich drogowych jak i kolejowych. Wykonywany metodą natryskową, dzięki wolnym molekułom – Metanmetakrylat (MMA) – zawsze łączy się z poprzednią warstwą i spoinami bezszwowo, bez względu na długość przerwy technologicznej. Jest wytrzymały na rozciąganie (13MPa) oraz posiada doskonałą przyczepność do podłoża (do 8 MPa).

Więcej

Bridgemaster

Bridgemaster to izolacjo-nawierzchnia, łącząca obie cechy w jednym produkcie. Oparty również na technologii MMA, zawsze łączy się bezszwowo, monolitycznie z poprzednia warstwą. Układany jest ręcznie na chodnikach kapowych ciągach komunikacyjnych: perony, przystanki, tunele, rampy (warstwa 4 mm), oraz jako nawierzchnia ciągów jezdnych (6-10 mm).

Więcej

Integritank

Integritank to wysokiej jakości, bezszwowa – w technologii MMA, nanoszona na zimno izolacja do zabezpieczania obiektów konstrukcyjnych i zbiorników. Wykorzystywana do ochrony wodnej płyt balkonowych i tarasów, konstrukcji podziemnych, ogrodów dachowych, zielonych tarasów jak również do izolacji tuneli podziemnych i podwodnych.

Więcej

Safetrack

Safetrack to nawierzchnie antypoślizgowe dostępne w różnych teksturach i kolorach. Oparty, jak wszystkie pozostałe produkty na bazie MMA. System może być stosowany jako trwały, wodoszczelny jastrych na wielopoziomowych powierzchniach parkingowych, schodach, chodnikach, rampach, ścieżkach rowerowych i szlakach turystycznych. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, kwaśnych deszczów, promieniowania UV oraz na ścieranie.

Więcej