Innotech Sp. z o.o.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia wiodących technologicznie krajów Europy, oferuje na polskim rynku nowoczesne technologie, zwiększające jakość i żywotność obiektów infrastruktury drogowej jednocześnie pozwalające na zmniejszenie nakładów na jej wybudowanie i utrzymanie.

1. Technologia TecRoad

Granulat gumowy modyfikujący asfalt, zdecydowanie polepsza parametry techniczne jezdni oraz zmniejsza emisję hałasu nawet o 8 dB, co wielu wypadkach pozwala na zrezygnowanie z ekranów akustycznych, dodatkowo przyczynia się do ochrony środowiska. Produkt pozwala na zmniejszenie kosztów produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej.

2. Technologia MMA:
    •  Eliminator – hydroizolacja obiektów inżynierskich, najtrwalsza i najskuteczniejsza metoda zabezpieczania przeciw wodnego, wydłuża okres bez remontowy  mostów, pozwala na znaczące oszczędności w okresie eksploatacji obiektów, a poprzez łatwość aplikacji bez względu na warunki atmosferyczne i krótki okres wiązania obniża koszty wykonania.
    •  Bridgemaster – izolacjo-nawierzchnia stosowana na ciągach pieszych i jezdnych obiektów mostowych. Zapewnia 100% szczelność, odporność na promieniowanie UV, elastyczna i odporna na spękania; łatwa w aplikacji i naprawie. Jako nawierzchnia jezdni odporna na koleinowanie i lekka.

Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi

structural-engineer

2

1